Beslenme

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından oluşan menümüz okul mutfağında tamamen hijyenik koşullarda, günlük olarak hazırlanır. Beslenme uzmanı tarafından titizlikle oluşturulan yemek listeleri her ay düzenli olarak veliye gönderilir ve web sayfamızda ayımlanır.Öğrenciler güne saat 09.00’da sabah kahvaltıyla başlarlar.Çocuklarımızın yeme alışkanlıkları dikkatle takip edilir. Öğle yemeğinden sonra dinlenmeye ihtiyaç duyan miniklerimiz yaşlarının gerektirdiği kadar uyurlar.

Ulaşım

Öğrencilerimizin okula ulaşımı 14-18 öğrenci kapasiteli, periyodik bakımları yapılmış ve denetlenmiş servis araçlarıyla yapılır. Anlaşmalı olduğumuz Servis araçları “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği”ne uygun olarak  donatılmıştır. İlkokul ve anaokulu öğrencisi bulunan servislerimizde hostesler
görev yapmaktadır.Tüm servis araçlarında öğrencilerimizin emniyet kemeri takmaları zorunludur.Servisler, verilen adresten öğrencileri alarak ders başlangıcından en geç 10 dakika önce okula varacak şekilde planlanır. Öğrencilerin evlerinden alınma ve bırakılma saatleri servis bürosu tarafından öğrenciye ve velisine bildirilir.